Tel.: : 513 177 833

Imprezy

Home  >>  Imprezy

W Zagrodzie Roztocze organizowane są liczne imprezy okolicznościowe oraz spotkania integracyjne. Kilka z nich prezentujemy Państwu poniżej w postaci fotorelacji.

  • Sylwester

Co roku w Zagrodzie Roztocze hucznie żegnamy stary, a witamy nowy rok. Kuchnia staropolska, alkohol, ceremonialne otwieranie szampana o północy, pokaz sztucznych ogni i zabawa do białego rana! Te oraz wiele innych atrakcji czekają u nas na Państwa.

 

  • Hubertus

Święto myśliwych, jeźdźców i leśników. Impreza upamiętniająca św. Huberta – patrona myśliwych i jeźdźców organizowana jest co roku na przełomie października i listopada. Jeźdźcy świętują zakończenie sezonu, natomiast myśliwi i leśnicy rozpoczęcie sezonu jesienno-zimowego.

Święto rozpoczyna msza święta. Następnie, podczas wspólnej zabawy przy ognisku organizowane są konkursy dla jeźdźców oraz myśliwych (m.in. pogoń za lisem czy strzelanie do tarczy). Wieczorem wszyscy wracają do „Zagrody Roztocze” i bawią się wspólnie do białego rana.

 

  • Plenery malarskie

Roztocze jest miejscem często odwiedzanym przez artystów. „Zagroda Roztocze” gości pasjonatów sztuki z całej Europy. Nasze progi przekraczali artyści m.in. z Luksemburga, Szwecji, Ukrainy, czy też polskich kolebek kultury takich jak Kraków.